Hlášení poruch a závad pro organizaci – Technické služby města

vystraha_2b

Poruchy na veřejném osvětlení možno hlásit na
tel.č.: 556 764 838 (mimo prac.dobu záznamník),

nebo e-mail: vo@tsnj.cz

Také možno zde. Do okénka „Komentář“ popište závadu, či poruchu a po vyplnění jména a emailové adresy ji odešlete. 

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna, ale pokud nebude zde odpovězeno bezprostředně, bude na ní zaslána do 3 dnů odpověď, na Vámi podané oznámení.

 

69 komentářů v “Hlášení poruch a závad pro organizaci – Technické služby města

  • Dobrý večer,
   nevím, zda jste tuto opakovanou poruchu konzultoval a žádal nápravu na kontakt zodpovědné osoby, který jsem Vám poskytl. Nicméně, předávám tuto záležitost vedoucímu střediska na ráno k vyřízení.
   Zdraví administrátor

 1. Dobrý večer,
  děkuji za odpověď, ale email a telefon na vedoucího mi k ničemu není.
  Bude to už skoro 10 let, co jsem si zajel osobně ze vedoucím na Technické služby a situaci mu popsal. Říkal, že všechno ví a že se to bude řešit, ale nezměnilo se nic. Prostě zafouká vítr a konec Loučky je po tmě. Někdy několik ulic, někdy tak jako dneska od Mešity až po Pírka.
  Než město zrušilo hotovost, tak když zafoukalo v pátek, tak to v sobotu někdo zapnul. Už je prý zrušená, tak když to zhasne v pátek, tak je tma až do pondělí. Ať si tu někdo přijede a zkusí se projít po ulici bez světel. Co máji dělat ženy, které se pěšky vracejí z odpolední směny,to asi nikoho nezajímá. Zajímalo by mě, kdy se toto bude konečně řešit.
  Novák
  Mlýnská- Loučka

  • Dobrý večer,
   nejen že jsem předal Vámi nahlášenou poruchu ved.střediska, ale vzhledem k opakující se poruše jsem Vám doporučil tuto záležitost řešit, a proto jsem Vám předal kontakt na zodpovědnou osobu.
   Jako administrátor jsem pro Vás víc udělat nemohl. I tuto Vaši stížnost předám vedoucímu střediska.
   Zdraví administrátor

  • Dobrý večer,
   předávám Vaši připomínku a žádost ved.veřejného osvětlení a jelikož se porucha opakuje, vstupte do jednání s vedoucím střediska :
   vo@tsnj.cz
   556 764 838
   Zdraví administrátor

 2. Zdravím vás.
  Na ulici Rybnicky,přímo před autoservisem Zeman bliká lampa VO,svítí,nesvítí,bliká…………
  Dikes příležitostně za opravu a pokud by to bylo možné,dejte tam co nejsilnější lampu,výbojku,atd atd,ať je tu poradne světlo.
  Díky Pavel

 3. Dobrý den,
  od pondělí nesvítí veřejné osvětlení, Loučka, Mlýnské ulice. Nesvítí 3 světla.. Nevím na co je telefon na hlášení poruch osvětlení, když tam celý den nikdo není. Včera jsem volal 1, dneska 7 krát během dne. Nejlepší je záznamník, který je v angličtíně.
  Novák.

  • Vaši žádost předávám ved.střediska VO. Ráno budou pracovníci posláni na opravu.
   Zdraví administrátor

 4. Dobrý den,

  na ulici Pod Skalkou oproti domu č.28 na chodníku nesvítí nově vyměněná LED lampa.

  Děkuji za rychlou opravu.

 5. dobrý den chci se zeptat proč jsou stránky smuteční oznámení nefunkční dost mi to chybí děkuji za odpověd

 6. Dobry den,
  na ulici M.Balase ako sa krizuje s ulicou Tolsteho je rozbita lampa, fotka sem vlozit nejde 🙂
  Dakujem

 7. Dobrý den,

  proč jsou rozdíly v sekání trávy? Např. na Sportovní již 2x! Bulharská má skoro půlmetrovou trávou. Na periferie hodně kašlete, sníh tady zmiňovat už nebudu, ale děti se ve vysoké trávě ztrácí, najít třeba exkrement po psovi ja taky hodně těžké. Navíc jste před Vánoci dělali novou zámkovou dlažbu na Bulharské a někdo tady už na jaře psal že by bylo fajn zamést dlažbu od písku, slibovali jste nápravu, Už to udělali děti, prosím alespoň o odvoz písku.
  Vaše služby jsou otřesné, separační dvory neberou odpad!!! Zamyslete se nad efektivitou, jestli ušetřit za NEodvoz odpadů ze separačních dvorů je lepší kvůli ušetřeni peněz, nebo je možný vznik černých skládek lepší, lidi mají opravdu velký problém odevzdat malé množství odpadu na separční dvůr
  Čest práci!

  • Seče jsou prováděny dle schváleného systému sečí. 1. seč bude provedena k 30.5.2018.
   Zápalka Pavel (ved.střediska)

   • Aha, takže k 30.5. bude 1 seč na Bulharské, ale Sportovní už bude mít tou dobou seč možná 3. Nezlobte se na mě, ale tohle pro mě není vysvětlení, ja se ptám proč k dnešku není posekaná tráva na Bulharské a proč na Sportovní byla již 2x ???!!!!!! To Vám plán sekání trávy schvalují lidi s poruchami paměti a neumí počítat do pěti. Sakra 2 x Sportovní, Bulharská 0 x !!!! To jste úplně mimo a myslíte se že já taky. Zvedněte zadek a přijďte se podívat k nám na ulici!!!

    • Dobrý večer,
     Váš požadavek jsem právě nyní předal ved. střediska „Zeleně“ p.P.Zápalkovi.
     Zdraví administrátor

  • Dobrý den,
   za středisko Odpadového hospodářství a ekologie Vám mohu sdělit, že sběrné dvory pravidelně vyvážíme a dokonce s větší frekvencí než v minulých letech.

   Statistika hovoří jasně. U některých druhů odvážených odpadů ze sběrných dvorů evidujeme nárůst množství o 10 až 40 %.

   Kapacita sběrných dvorů je v případě nárazových slevových akcí (např. nejmenovaného řetězce zabývajícího se prodejem nábytku) samozřejmě nedostačující. Nedokážeme na tyto předem nenahlášené akce pružně reagovat.

   Množství dovážených odpadů na sběrné dvory občany průběžně kontrolujeme. V současné době se situace uklidnila.

   Přeji Vám příjemný den.
   Ing. Šárka Kozáková
   Vedoucí střediska Odpadového hospodářství a ekologie
   Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace

   Suvorovova 909/114
   741 01 Nový Jičín
   Tel.: 724 242 705, 556 764 835
   e-mail: odpady@tsnj.cz

   • Milá paní inženýrko, příjemný den a pěknou gramatiku textu si nechte pro své nadřízené.

    Mluvil jsem s panem na separacnim dvore, chodíte tam často a kontrolujete to taky často, často taky řeknete, ze to ještě počká. Chápu, peníze se musí šetřit. Kde ale v případě plného separcniho dvoru mám složit odpad ze svého auta, které si tím zaspinim, protože do klasické popelnice nic takového dat nemůžu, vezmu si z práce volno a pak mi pan řekne, sorry máme plno, stezujte si u paní Kozakove. Hlavně mi nepište, ze si mohu objednat soukromý kontejner ( měl jsem možná 250 litru odpadu ). Není to poprvé a nevymlouvejte se na akce prodejny nábytku. Před 2 týdny, kdy jsem tam byl, tam nebylo poznat ze by měl nábytek akci! Pan mi navíc říkal, ze už 14 dnů odmítá lidi, protože nemá místo na odpad.

    Doufám, ze se z této akce poucite, jinak jste pro mě neschopný člověk!!! Technické služby zijou stále v socialismu!!!!

    • Dobrý večer,
     Vaši reakci sem právě nyní předal ved. střediska „Odpadů“ p.Ing. Š.Kozákové.
     Zdraví administrátor

    • Dobrý den,

     pro upřesnění mé první odpovědi (viz. napsáno výše) Vám, pane Jakube, posílám pár údajů, které vystihují tu skutečnost, že Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace své služby pro občany stále rozšiřují a využívá je čím dál více občanů.

     V letošním roce v období od 1.1. 2018 do 16.5.2018 se z obou sběrných dvorů v Novém Jičíně vyvezlo celkem 550 tun odpadů s celkovým počtem 443 vývozů. Ve stejném období loňského roku bylo odvezeno 438 tun odpadů s celkovým počtem 402 vývozů. Z toho vyplývá, že letos bylo odvezeno o 112 tun větší množství odpadů, vyjelo na skládku nebo k recyklaci o 41 kontejnerů více a bylo ujeto zhruba o 1.230 km navíc a každý kontejner je v průměru o 12 % těžší (Důvodem je nárůst množství stavebního odpadu).

     Z mé strany je odpověď vyčerpávající a odpusťte si, prosím, urážlivé komentáře. Poškozuje to jméno naší organizace.

     Děkuji za pochopení.
     Přeji Vám příjemný den.

     Ing. Šárka Kozáková
     Vedoucí střediska Odpadového hospodářství a ekologie
     Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace
     Suvorovova 909/114
     741 01 Nový Jičín
     Tel.: 724 242 705, 556 764 835
     e-mail: odpady@tsnj.cz

   • Este upresnim, je to lampa ako parkuju auta dole od parkoviska CSAD ta vzdialenejsia od vstupu na zimak.
    Dakujem

    • Po zjištění našimi techniky na místě – se bohužel nejedná o svítidla ve správě naší údržby. Jde o tři svítidla (modré stožáry), které jsou napojeny a spínány z námi neznámého okruhu. Jedno z těchto svítidel je to jmenované nefunkční.

     Zdravím a přeji hezký den, ved.střediska VO – M.Papák

 8. Dobrý večer,
  minulý týden jsem poukázala mailem na nesvítící 2 lampy na Revoluční ulici. Dnes už veřejné osvětlení nesvítí od Agelu celou ulici vůbec. A taky bychom nejen my, chodci, přivítali u přechodu pro chodce silnější osvětlení.
  Děkuji.

 9. Již minulý týden jsem nahlásila emailem poruchu na VO na Revoluční ulici a k dnešnímu dni žádná odpověď a ani náprava.
  Snad takto to bude lepší.
  Děkuji.

  • Dobrý den,
   ihned přeposílám Vaši stížnost vedoucímu střediska. Zítra podá zprávu.
   Zdraví administrátor

  • Dobrý den,
   v uvedené lokalitě provádí firma ARPEX rekonstrukci a obnovu elektrické sítě NN pro distributora ČEZ. Součástí projektu je i veřejné osvětlení, které je umístěno na jejich stožárech. I když máme jako TSM v povinnostech údržbu a opravy poruch veřejného osvětlení v celém městě, tak do této rekonstrukce nemůžeme nijak v průběhu prací zasahovat. Můžeme pouze sledovat postup prací a vyčkat na dokončení, kolaudaci a předání celé trasy do užívání. Celou investici sleduje a kontroluje Odbor majetku a investic Městského úřadu v Novém Jičíně a o všem podrobně informuje i Starostu města. Pravidelné kontroly provádějí i naši pracovníci. Dne 3.10.2017 byla z iniciativy Města svolána schůzka se zástupci zhotovitele na místě stavby. Po následné ranní kontrole dne 4.10.2017 byly již některé úseky částečně zprovozněny. Může však dojít ještě k opakovanému vypnutí v závislosti na postupujících pracích. Případné podněty, nebo stížnosti budou pochopitelně neprodleně předány zástupcům firmy ARPEX.

   Milan Papák
   Vedoucí střediska veřejného osvětlení a správy budov

  • Dobrý den,
   v místní části Žilina provádí distributor ČEZ rekonstrukci el.vedení. V souvislosti s tím dochází bohužel k výpadkům veř.osvětlení. Včera (27.9.2017) byl tento problém konzultován s vedoucím střediska, který vyslal pracovníky ověřit tuto skutečnost do dané lokality, aby zjistili, zda není závada mimo prováděné práce distributora ČEZ.
   Váš požadavek přesto znovu předám ved.střediska.
   Zdraví administrátor

   • rekonstrukce se provádí pokud vim po kulturni dům a osvětleni nesviti od hospody na horni konec my si tady můžeme rozbit hubu děkuji

    • Myslím, že jsem Vám korektně a bezprostředně odpověděl, přestože je dnes svátek, že nemusíte být vulgární.
     Nekonzultovala jste tento problém včera i telefonicky?
     Zdraví administrátor

 10. Dobry den.pred Stecomtrou hned u vratnice nesviti lampa VO.az pojedete okolo,juknete na to prosim.Dik.hned jak jsou jistice na celou ulici.dik

 11. Dobrý den.
  Na ulici Beskydská nesvítí od soboty 4.3.2017 veřejné osvětlení.
  Děkuji, Šindlářová, Beskydska 131

 12. Dobrý den,

  na ul. Riegrova (u č. 19) ze strany kde je dětské hřiště a hřiště školy Komenského, už nějakou dobu bliká jedno pouliční osvětlení. Bylo by možné závadu opravit? Moc děkujeme. M. K.

 13. Dobrý den, ve dvoře domu U Jičínky 2 bliká jedno pouliční osvětlení. Předem děkujeme za opravu. B.Cinková

  • Dobrý den,
   porucha byla hned následující den bezprostředně odstraněna a součástka vyměněna.
   Zdraví administrátor

 14. V NJ dne 21. 9. 2016

  TS Nový Jičín sděluji, že již třetí noc nesvítí veřejné osvětlení na ulici v NJ Dostála Bystřiny.
  S pozdravem
  Jaroslav Bělík, NJ, D. Bystřiny 15

  • Dobrý den,
   porucha byla ihned následující den odstraněna. Je nutno hlásit bezprostředně, aby nedocházelo k déle trvající závadě.
   Zdraví administrátor

Napsat komentář

Jméno a email je povinný. Váš email nebude zveřejněn.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..